Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
Warunki korzystania
Fameg Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do wprowadzenia w dowolnej chwili zmian kolorów, wzornictwa, wymiarów i funkcji prezentowanych wyrobów. Prezentowana na stronie www oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Grafika zawarta na stronie może odbiegać od rzeczywistej kolorystyki produktu, ze względu na indywidualne ustawienia komputera Klienta (kolory, proporcje itp.) i nie może być podstawą reklamacji zakupionego towaru.
Wszelkie prawa do Strony, w tym do jego elementów tekstowych i graficznych, układu stron oraz innych elementów są zastrzeżone. Korzystanie z treści umieszczonych na Stronie nie oznacza nabycia przez użytkowników jakichkolwiek praw na dobrach niematerialnych do danych w nim zawartych. Użytkownik może korzystać z danych jedynie w zakresie dozwolonego użytku, wyznaczonego przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.), ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. Nr 128 poz. 1402) oraz ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 roku o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U.93.47.211 z późn. zm.). W szczególności, poza określonymi w tych przepisach przypadkami, zabronione jest dokonywane w celach komercyjnych i bez uprzedniej pisemnej zgody Spółki kopiowanie, modyfikowanie czy transmitowanie elektronicznie lub w inny sposób jakiejkolwiek części Strony w całości lub części.
Nawigacja Produkty Aktualności Gdzie kupić O firmie Dla Architektów Kontakt Klienci kontraktowi Siedziba Kontakt Fameg Sp. z o. o. ul. 11 Listopada 2 97-500 Radomsko tel. +48 44 682 11 10 tel. +48 44 682 12 10 email. sekretariat@fameg.pl Facebook Newsletter
Polityka prywatnosci Warunki korzystania